מאמרים

אטרקציות לחתונות

שוק האטרקציות לחתונות כיום מגוון מאי פעם, כאשר המטרה היא בראש ובראשונה להפוך את האירוע החשוב בחייכם לכזה שיהיה בלתי נשכח ומיוחד במינו,ושיתאים כמובן לאופי שלכם. אז אילו אטרקציות מציע לכם השוק?
בלונים מכל מיני צבעים
בלונים לחתונות הם אטרקציה גדולה בתחום עיצוב האירועים. הם מגיעים בשלל צבעים וסידורים, כולל משלוחי בלונים בצורות שונות ומהווים חלק בלתי נפרד מכל של אירוע. בחתונה הבלונים יכולים להרכיב את החופה עצמה וניתן גם לבחור כאלה בצבעים כסופים שייצרו מראה יוקרתי. אפשרות נוספת היא להזמין בלונים ש"יישפכו" מהתקרה על רחבת הריקודים, או שיפריחו אותם לאוויר באופן פתאומי לאחר טקס שבירת הכוס בחופה. בנוסף, ניתן להזמין בלוני הליום מודפסים לפי בחירתכם שיוצמדו לרכבים בחנייה, כך שלאחר החתונה האורחים יופתעו לגלות את המתנה המחכה להם.
זיקוקים לחתונה
כשמגיעים לחתונה, האורחים מחפשים אפקטים שיגרמו להם לזכור את האירוע בהתרגשות תקופה ארוכה לאחריו. זיקוקים לחתונה הם דרך מקורית, ייחודית ומפתיעה עבור האורחים. מופעי זיקוקים מגיעים בשלל צורות, צבעים ואטרקציות, וניתן לקיימם בפנים האולם או מחוצה לו, תחת כיפת השמיים. מופיעים מסוג זה מתלווים פעמים רבות לפירוטכניקה מרהיבה, כאשר ניתן לבחור בזיקוקים העולים מן הרצפה ומלווים את החתן והכלה לחופה, או דווקא לפצוח בזיקוקים מרהיבים מיד לאחר שבירת הכוס. בנוסף, יש אפשרות למפלי זיקוקים הנופלים מגובה אל הקהל, מעגלי זיקוקים צבעוניים ועוד.
פירוטכניקה
מדובר באומנות באש-  מופע זיקוקים מרהיב בשלל פעולות ייחודיות כמו למשל סביבוני פרוטכניקה, זיקוקי אש ריצפתיים, מזרקה מסתובבת, כתובות אש, מעגל זיקוקים לריקוד סלואו ועוד.

המשך מאמר