מאמרים

אטרקציות לחתונות - חלק שני

השוני בין פירוטכניקה לזיקוקים הוא בכך שפירוטכניקה מסוכנת פחות ואפשר להפעילה בשלל אפשרויות בתוך מקום סגור.
מכונת בועות סבון
מכונת סבון חשמלית תהפוך את החתונה למסיבה אמיתית. בועות סבון שקופות יתפזרו ברחבת הריקודים מגובה של מספר מטרים ויעלו חיוך על פני הרוקדים. הבועות לרוב בעלות ריח נעים ולא מכתימות או מלכלכות. אפשרות נוספת לשימוש בבועות סבון היא במעמד הכניסה לחופה.
מכונת שלג
מכונה המפזרת פתיתי שלג לא דביקים או מחליקים ואינם משאירים כתמים על הבגדים או רחבת הריקודים. הפתיתים מעניקים מראה מיוחד ומואר לאירוע. הצבע הלבן של השלג ישתלב עם האווירה ברחבת הריקודים ויתרום לחוויה מיוחדת ומרשימה.
מכונת קונפטי
דמיינו לכם את הרגע בדרך לחופה, אחרי שבירת הכוס או רגע לפני הירידה מהחופה, אלפי פתיתי נייר צבעוניים מתעופפים מגבוה והופכים את האירוע לצבעוני ושמח. זאת ניתן להשיג באמצעות מכונת קונפטי חשמלית שזורקת פתיתי נייר צבעוניים בגדלים ובגבהים שונים. הניירות אינם מכתימים. מכונת הקונפטי כוללת תותח המופעל בלחץ גז כך שביכולתו להעיף כמויות גדולות של ניירות קונפטי.
הפרחת פרפרים ויונים
ניתן להזמין שירות הפרחת פרפרים שיתרחש במעמד שבירת הכוס, כך שעשרות פרפרים צבעוניים יתעופפו לאוויר וייצרו אוירה. אפשרות נוספת היא להזמין שירות הפרחת יונים לבנות שיתעופפו לאוויר בזמנים שונים בחתונה כמו למשל במעמד ענידת הטבעת או מעמד אחר בחופה.

 

חזרה לחלק ראשון